V našem dnevnem centru smo za zaključek šolskega leta pripravili Palačinkijado. Pekli smo palačinke in jih na debelo mazali z marmelado,  sladoledom in čokoladnim namazom. Veselili smo se tudi obiska skrivnega gosta Robija Erjavca, ki pa žal ni mogel priti. Z veseljem pa ga pričakujemo ob kakšni drugi priložnosti, saj je postal že pravi prijatelj naših otrok.

Preden pa smo se sladili ob palačinkah, je vodja dnevnega centra na kratko predstavila dnevni center ter vse njegove aktivnosti. Pri predstavitvi so sodelovali tudi učenci, ki obiskujejo center. Ob predstavljenih utrinkih iz dogajanja centra, so se učenci spomnili dogodkov in o njih radoživo pripovedovali. Začutiti je bilo, da dnevni center radi obiskujejo. Tudi starši, ki so bili prisotni, so z veseljem prisluhnili. Obisk smo imeli tudi iz srednje šole, s katero bomo v naslednjem šolskem letu sodelovali. Potem smo si ogledali še fotografsko razstavo in se napotili proti palačinkam. Pridružila se nam je tudi gospa ravnateljica in nam zaželela dober tek ter kramljala z nami.

Sestrica Naje Oberč, Mia je bila tako prijazna, da je ves čas pridno fotografirala in posnela tale video.

Vodja dnevnega centra: Nataša Jakše, prof.def.