V okviru srečanja partnerjev projekta »Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam«, smo imeli v petek, 26.1.2018, delovni sestanek. Ob tem sem hkrati izkoristila tudi ponujeno priložnost za obisk devetošolcev, ki bodo letos zaključili šolanje na OŠ Milke Šobar – Nataše v Črnomlju. Odšli bodo na srednje šole v Novo mesto. Zato sem jim predstavila naš dnevni center in njegove dejavnosti, ki obsegajo od učenja, izdelovanja domačih nalog, priprave malice še vrsto drugih zanimivih dejavnosti: različne delavnice, obisk bližnje okolice in mesta, obiske različnih inštitucij. Učencem , bodočim potencialnim uporabnikom našega dnevnega centra, sem razdelila tudi zloženke. S svetovalno delavko sva se dogovorili tudi za naslednje srečanje. To bilo na roditeljskem sestanku, ko bom dnevni center predstavila tudi staršem teh učencev. Se že veselim srečanja z njimi.