V okviru projekta »Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam«, sva s sodelavko Gabrielo Maček, včeraj, v torek, 04.02.2020, izvedli delavnico z naslovom Prikaz uporabe in izdelava pripomočkov za delo z učenci MAS.  Delavnico sva izvedli v vrtcu v Črnomlju.

V tokratni delavnici smo prikazali uporabo delovnih sistemov na konkretnih primerih iz prakse. S  svojim praktičnim materialom, ki so ga strokovne delavke izdelale same ter predstavile njegovo praktično uporabo , smo odprli vrsto vprašanj in skupaj iskali najboljše rešitve. Slušateljice so zastavile vrsto vprašanj in poskušale rešiti dileme, ki jih pri njihovem delu spremljajo. Na delavnici je bilo čutiti pozitivno energijo in naravnanost k reševanju izzivov, v dobro posameznega otroka oz. celotne skupine.

Čas delavnic se je hitro iztekel. Polne vtisov smo zasnovale načrte za naslednjo delavnico in se poslovile.