V okviru Centra za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam so s 1. 4. 2017 na OŠ Dragotina Ketteja začele potekati praktične skupinske delavnice. Delavnice so namenjene otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami, poleg njih pa tudi njihovim družinskim članom, sovrstnikom in vsem ostalim, ki bi se želeli družiti z njimi. Prav tako se lahko v delavnice vključijo tudi drugi otroci, ki si preko zanimivih praktičnih skupinskih dejavnosti želijo odkrivati in razvijati svoje talente, spodbujati svoj osebni in učni napredek ter samostojnost ali pa spletati nove prijateljske vezi.

Zaenkrat potekata dve delavnici: Plesno-gibalna delavnica ter Dramsko gledališka delavnica

S 1. 9. 2017 bomo začeli izvajati še Likovno-tehniško delavnico ter Glasbeno-instrumentalno delavnico.

Več informacij o praktičnih delavnicah:

Telefon: 07 37 30 852 (ponedeljek, 11.30 – 12.00)

Elektronska pošta: nm.cspp@gmail.com