V okviru projekta »Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam«, sva s sodelavko Gabrielo Maček, včeraj, v sredo, 29.1.2020, izvedli delavnico z naslovom Prikaz uporabe in izdelava pripomočkov za delo z učenci MAS na OŠ Dragotina Ketteja.

Praktično smo prikazali uporabo delovnih sistemov, kjer so se naše udeleženke izkazale. Veliko časa smo namenili reševanju konkretnih primerov iz prakse, ki so jih slušateljice zaznale pri svojem delu v vrtcu.

Glede na to, da smo delavnico organizirali na naši šoli, sva jo z veseljem tudi pokazali, sploh prostore in pripomočke, ki so specifični za našo šolo.

Čas delavnic se je hitro iztekel. Polne vtisov smo zasnovale načrte za naslednjo delavnico in se poslovile.

Sestavila in zapisala: Nataša Jakše, prof.def.

      

Dostopnost